חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 סימנים מחשידים לבגידה

שיתוף

כמעט בכל מקרה של בגידה יש סימנים מחשידים מקדימים ולא פעם נשים או גברים מבינים בדיעבד ש"הכתובת הייתה על הקיר". בכתבה זו נשים דגש על חמשת הסימנים הבולטים ביותר שבעקבותיהם תרצו ליצור קשר ולתת לנו לחשוף את הבגידה.

שינוי קיצוני בהתנהגות

שינוי קיצוני בהתנהגות של בן או בת הזוג יכולים להצביע על בגידה. שינויים כאלה יכולים להיות התרחקות פתאומית ואדישות למתרחש ויכולה להיות דווקא לצד השני, התעניינות רבה בכל מה שקורה ותשומת לב יתרה. לפעמים הבוגד/ת כבר "המשיכו הלאה" ואינם מתייחסים למתרחש מסביבם ולפעמים הם מרגישים רגשות אשמה ולכן פתאום נותנים לבן/בת הזוג תשומת לב רבה.

מתי כדאי לחקור את הבגידה – ברגע שמופיעה התנהגות קיצונית ובמיוחד אם זו מופיעה בפתאומיות.

קנאה יוצאת דופן

ישנם בוגדים או בוגדות שמתחילים להיות אדישים לבני או בנות הזוג אך ישנם כאלה שפתאום יביעו קנאה. ממש כמו בסעיף הקודם, גם כאן מדובר על שינוי ולא על התנהגות שמאפיינת את תחילת הקשר. לא פעם הנבגדים מדווחים על כך שהשינוי קרה בבת אחת. הסיבה לכך תהיה בדרך כלל השלכה של הבוגד/ת ממעשיו לאחרים.

מתי כדאי לחקור את הבגידה – כאשר ההתנהגות משתנה באופן פתאומי וכשאינה מאפיינת את בן/בת הזוג.

שקרים בתחום הכספים

בגידה עשויה לעלות כסף ולפעמים הרבה מאד. אם שני הבוגדים נשואים, הם יצטרכו למצוא לעצמם מקומות מסתור בתשלום ולבגידה נוספות לא פעם גם "הוצאות נלוות": מתנות, מסעדות ועוד. הבוגד/ת ישקרו על הוצאות הכספים ואם יתפסו ינסו להמציא תירוצים להוצאה. בנוסף, במקרה של חשבון משותף יתכן והם יפתחו לעצמם חשבון בנפרד ולא תמיד בידיעת בן/בת הזוג.

מתי כדאי לחקור את הבגידה – כאשר הכסף "נעלם" ומופיעים חיובים לא ברורים בכרטיס האשראי, כמו גם משיכות מזומנים חריגות.

עבודה בשעות לא שגרתיות

כדי להצליח לבגוד יש צורך בהתחמקות גם מהעבודה וגם מהבית. לרוב קשה להיעלם מהעבודה ולכן מתחילים תירוצים על עבודה בשעות נוספות ואפילו בסופי השבוע. בדרך כלל הסימן הזה יהיה מחשיד כשהוא מופיע בפתאומיות וכשאינו מאפיין את סוג העבודה של בן/בת הזוג.

מתי כדאי לחקור את הבגידה – ברגע שנראה שאין קשר בין ההיעדרויות לבין העבודה הנוכחית.

צורך בפרטיות יתרה

בוגדים/ות זקוקים לא פעם לפרטיות שלהם. הם יסתירו את המכשיר הנייד, ילכו להתכתב או לדבר במקומות מרוחקים מבני הבית ובכלל, לא יעזבו את המכשיר שלהם ויבדקו אותו לעתים קרובות. בעידן שלנו בו כולנו מחוברים, לא תמיד קל להבחין בסימן זה ולכן הריחוק והשמירה על הפרטיות הם אלו שיעוררו את החשד המשמעותי.

מתי כדאי לחקור את הבגידה – כשההתעסקות במכשיר הנייד כולל התרחקות מבן/בת הזוג.

בוגדים בכם? צרו קשר 24/7 חוקר פרטי בגידות אנחנו עונים לטלפון בכל שעה 054-3080525

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן