סימנים לבגידה

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

7 סימנים לבגידה שתרצו להכיר

אם יש לכם חשד כי בן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, עליכם להשיג הוכחות לכך. יכול להיות שבשלב זה אתם עוד לא בשלים לפגישה עם חוקר פרטי ואתם רוצים להרגיש בטוחים יותר עם ההחלטה שלכם. לשם כך אספנו 7 סימנים שיכולים להצביע על בגידה.

שינוי קיצוני בהתנהגות

שינוי בהתנהגות יכול לבוא לידי ביטוי בבחירה שונה של הבגדים, נינוחות או להפך, מתח רב. לפעמים קשה להסביר מהו השינוי אך הוא נוכח. יש לבדוק את השינוי יחד עם שינויים נוספים והתנהגויות יוצאות דופן ובהתאם להחליט האם לחפש אחר הוכחות מוצקות יותר.

לפעמים שינויים בהתנהגות מגיע בשל לחץ אמיתי בחיים כמו במקום העבודה ולכן יש לעקוב אחר ההתנהגות ולבחון אם ישנם עוד סימנים מחשידים.

התרחקות עם המכשיר הנייד

התרחקות עם המכשיר הנייד יכולה להיות סימן מחשיד לבגידה. אם בעבר היה מדובר בשיחות בלבד, היום ישנן שלל אפליקציות התכתבות והניסיון להסתיר את הנייד יכול להצביע גם על ניסיון הסתרה וגם על הצורך ביצירת אווירה שונה. 

לצד זאת, חשוב לשים לב לשינויים בהתנהגות ולא רק להתנהגות עצמה. מישהו שמעולם לא הסתיר את הנייד ומתחיל לעשות זאת צריך לעורר יותר חשד לעומת מישהו שתמיד הגן על הנייד עם סיסמה. יש לבחון את השינוי לצד ההתנהגות. 

הוצאות כספים לא ברורות

בגידה דורשת לא פעם הוצאת כספים. בין אם מדובר על מתנות כחלק מתהליך החיזור ובין אם הזמנת צימר, מדובר בהוצאה כלכלית שיכולה להיות משמעותית. כאשר מופיעים סעיפים לא ברורים בכרטיס האשראי או לחילופין, הוצאת כספים מהכספומט בצורה שונה מהעבר, הדבר יכול להצביע על בגידה.

בגידה פוגעת ברבדים שונים של הזוגיות והיא יכולה להשפיע על המצב הכלכלי של המשפחה או הזוג. לכן, יש לבחון גם שינוי בהוצאות ועם זאת, במקרה של חשד לבגידה מומלץ להימנע מעימות ולהשיג קודם כל הוכחות ברורות. 

תחומי עניין חדשים

לפעמים תחומי עניין יוצאי דופן וחדשים יכולים להעיד על ניסיון לצאת מהבית לצורך הבגידה. במיוחד אם אין הסבר ברור לתחום או שישנה אי התאמה בין התחביב החדש להתנהגות של הבוגד או הבוגדת. למשל, בוגד יכול להגיד שהוא נרשם לחדר כושר אך בפועל הוא לא יוצא מהבית עם בגדי ספורט. 

תחומי עניין חדשים יעוררו חשד במיוחד כאשר אין קשר בין הסיבה לצאת מהבית לבין ההתנהגות שמסביב. כמו כן, פיתוח של תחומים חדשים רבים גם הוא יכול לעורר חשד. 

שקרים "קטנים" 

פעמים רבות הבגידה מובילה לשקרים רבים וקטנים. הם לפעמים נראים לא משמעותיים ולפעמים כבלבול, אך כשהם חוזרים על עצמם הם יכולים להעיד על בגידה. שקרים קטנים יכולים להצטבר והם יכולים להיות קשורים ל"ישיבות בעבודה", הוצאות כספים ועוד. 

 

סימנים לבגידה

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן