חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מצלמות נסתרות

שיתוף

היכולת לעקוב אחר המתרחש בבית גבוהה. הציוד המתקדם זעיר יותר, משוכלל הרבה יותר והוא בלתי נראה. לצד זאת, הוא יכול לתת לכם שקט נפשי. בין אם אתם חושדים בבגידה, רוצים לעקוב אחר מטפלת ובין אם אתם רוצים לדעת מה המנקה עושה כשאתם לא בבית – מצלמות נסתרות יתנו לכם את התשובה.

הנחת מצלמות יכולה להתבצע בבית, בבית אבות, מקומות עבודה ועוד. הן זעירות, משוכללות ומעבירות את המידע המצולם באופן שוטף ומידי. המידע יכול להיות מוקלט ולעלות לענן מוגן עם סיסמה פרטית כך שתוכלו גם לצפות במצלמות בזמן אמת וגם לחזור אל המידע אם תבחרו לעשות זאת או לשמור אותו לעתיד.  

מידע אותו אפשר לגלות בעזרת מצלמות נסתרות

הנחת מצלמות נסתרות נעשית מתוך מטרה לקבל מידע. לעתים בשל חשד מקדים כמו בחשד לבגידה ולעתים כדי למנוע מצבים של פגיעה כמו במקרה של מטפלת על תינוק או מטפלים באדם מבוגר. בכל המקרים יש להקפיד לאסוף את כל המידע שיכול להיות רלוונטי ולפזר את המצלמות בהתאם.

מצלמות יכולות להיות בחדר השינה כדי לתפוס בגידה. הן יכולות להיות בסלון כדי לזהות אם הבייביסיטר פועלת שלא באופן תקין. באמצעות המצלמות אפשר גם לאתר גניבות על ידי מנקים ואפילו מבקרים שמגיעים מדי פעם. הציוד בו נשתמש הוא ציוד זעיר, משוכלל ובלתי נראה, אך הוא זה שיעניק לכם את השקט הנפשי.

מקומות בהם אפשר להניח את המצלמות

מצלמות יכולות להיות בתוך השקעים, המנורות, בפינות נסתרות, חפצים שנמצאים כבדרך אגב על השולחן, עציצים ואפילו צעצועים. לאחר שנגדיר את החשדות או הסכנות נוכל לבחור היכן להציב את המצלמות ובאיזה ציוד להשתמש. לעתים נרצה רק לצלם ולעתים יהיה לנו חשוב גם להקליט אודיו של הנעשה במקום.

פעולות ההגנה יכולות להתבצע בבית הפרטי, במשרד וגם בבית האבות. כל מקום שאנו רשאים להיכנס אליו הוא מקום שנוכל למגן באמצעות מצלמות נסתרות. לעתים נרצה לצד המצלמות הנסתרות להניח גם ציוד גלוי, אך הדבר תלוי במטרה הראשונית שלנו, במקום ובמידע שנרצה לאסוף.

כדאי לדעת כי המידע הנאסף במצלמות בתוך החלל הפרטי הוא מידע שאפשר להשתמש בו גם במסלולים משפטיים. לא תמיד יש צורך להתעמת עם האדם הפוגע ולפעמים מומלץ אפילו להימנע מכך (למשל במקרים של בגידה) ולהשאיר את המידע לעת הצורך.

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן