חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מעקב אישות

שיתוף

מעקב אישות נעשה על ידי חוקר מוסמך בעל רישיון לניהול חקירות מטעם משרד המשפטים. מדובר בנושא רגיש שבא לבחור את כל המעקבים שנוגעים ליחסים שבינו לבינה. בין אם מדובר בזוגות נשואים ובין אם זוגות שאינם נשואים או שעומדים להתחתן. מעקב זה יכול להתבצע גם בקרב זוגות שעומדים לפני גירושין, פרודים וכאלה שכבר התגרשו.

תהליך מעקב אישיות דורש קודם כל דיסקרטיות ומקצועיות. האדם שעוקבים אחריו צריך להמשיך לנהל את חייו כרגיל, ללא כל חשד וזאת כדי שנוכל לספק את המידע הרלוונטי והאמין ביותר. לעתים החשד כלפי הצד השני מאומת, לפעמים הוא מופרך ולעתים הצד השני אכן בא בקשר עם גורם נוסף אך מדובר באוזן קשבת בלבד ולא מערכת יחסים.

המטרה שלנו היא לגלות את מהות הקשר, אם קיים ולתת למבקש או למבקשת בביצוע מעקב אישור את המידע האמיתי.

כיצד מתבצע מעקב אישות?

הדבר הראשון שחשוב לדעת הוא שמעקב אישות מתבצע באופן דיסקרטי ובחקירה סמויה. המטרה היא לבדוק את הקשר של בני הזוג ולתת למי שעוקבים אחריו להתנהל רגיל ללא כל חשד שמתנהלת חקירה או שנעשה מעקב אחריו או אחריה.

הרגישות במעקב שכזה גבוהה. פעמים רבות נלווים לתהליך פחדים, התלבטויות ועולות שאלות רבות. מטעם המשרד יעמוד חוקר אחד בלבד והוא יהיה איש הקשר בינך לבין המשרד. החוקר, אשר מחזיק ברישיון מתאים לניהול חקירות, יעביר אליך את כל האינפורמציה האמיתית, המדויקת והרלוונטית, ברגע שיש מה למסור.

להמשיך בחיים כרגיל בזמן שמתבצע מעקב אישות

ככל שהחיים ימשיכו כהרגלם כך יהיה קל יותר לבצע את המעקב. ברגע שעולה חשד למעקב, האדם אחריו עוקבים מתחיל לשנות את חייו וקשה יותר (אם כי לא בלתי אפשרי) לספק אינפורמציה עליו. לכן, אנו מפצירים במזמיני השירות להמשיך לנהל את חייהם כהרגלם, להתייעץ איתנו, לשאול שאלות ולתת לנו לנהל את החקירה, בלי להעלות חשדות מול הצד השני.

אנו יודעים כי מדובר בתהליך רגיש ולכן מבטיחים שמירה על דיסקרטיות וליווי מלא. הפניה לבדיקת בן או בת הזוג יכולה להתבצע לפני מיסוד הקשר, אחריו, לפני מעבר למגורים משותפים או צירוף הצד השני לעסק משפחתי קיים ועוד סיבות רבות.  אנו מזמינים אותך ליצור קשר בכל שאלה ולשמוע כיצד נוכל לבצע עבורך עבודה סמויה בלי לקלקל דבר במערכת היחסים ובלי להעלות חשדות כלשהם אצל בן או בת הזוג.

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן