מעקב אחר ילד

שיתוף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עם ההגעה לגיל ההתבגרות, הילדים מתחילים להתנהג שונה, לאמץ הרגלים חדשים ולפעמים אלו פוגעים בהם ובסביבתם. ילדים שבורחים מהבית עלולים להזיק לעצמם ושירותי מעקב אחר ילד מעניקים הגנה ושקט נפשי להורים.

לא פעם הורים מדווחים על ילד שנעלם למספר ימים וחוזר כשמטרתו היא "להעניש" את ההורים או להתחיל לשלוט בחייו. לעתים ההיעלמות היא לבתי חברים ולפעמים לשיטות ברחובות, מה שעלול להוביל למפגשים מסוכנים, הידרדרות לפעולות לא חוקיות ובעקבותיהן למעצרים.

ההורים מבינים שמצד אחד אין להם את האפשרות למנוע את הבריחות ומצד שני הם לא יכולים לתת יד לדבר וכאן נכנס שירות מעקב אחר ילד.

כיצד מתבצע מעקב אחר ילד?

המטרה של ההורים ושל משרד החקירות הוא לדעת מה קורה עם הילד. בתקופות בהן התקשורת איתו לא טובה, הדרך להגן עליו היא לבצע מעקב מקצועי ולוודא שהוא לא פוגע בעצמו ובאחרים. הצמדה עוקבת שמתחברת לילד ונמצאת איתו בקשר רציף, בנוסף למעקב או שמירה צמודה, הן חלק מהפעולות שאפשר לבצע.

גם כשהילד בורח על דעת עצמו מהבית, חשוב שיחזור אליו בשלום. לא נוכל לתקן את היחסים, אך נוכל לספק מידע היכן שהה הילד ולוודא שהוא לא מזיק לעצמו. צריך לזכור כי גיל ההתבגרות יעבור, הילד יגדל ויהפוך לאחראי לחייו, אך בתקופה זו הוא זקוק להגנה, גם אם אינו מבין זאת בעצמו.

הורים שילדיהם בורח מהבית לעתים תכופות, שאינם מצליחים לגלות היכן שהה הילד ושרוצים להמשיך להגן עליו גם אם הם לא נמצאים לידו, יכולים לעשות זאת בעזרת שירותי המעקב.

בעולם של אפליקציות – האם יש צורך בשירותי מעקב?

אחת השאלות שיכולה לעלות היא האם יש צור בשירותי מעקב אחר ילד בעולם בו כל אחד יכול להתקין אפליקציה בטלפון הנייד של ילדו. התשובה לכך כמעט ברורה. ילדים אשר משתפים פעולה עם הוריהם, שלא מסתירים את מיקומם ושהתקשורת איתם פתוחה, ילכו גם עם טלפון עם אפליקציית מעקב. לעומתם, ילדים אשר בורחים מהבית יסירו את האפליקציה או ישאירו את המכשיר הנייד במקום אחר ממקום הימצאם.

ילדים אשר בורחים מהבית כשהם משאירים את הטלפון מאחור לא יוכלו להתקשר בעת מצוקה ומסכנים עצמם אף יותר. כאן נכנסים שירותי המעקב אשר מתבצעים על ידי משרד דעי חקירות. המשרד מטפל במקרים אלו ברגישות גבוהה, שומר על קשר רציף עם ההורים המודאגים ועל שירות דיסקרטי מקצועי.

פוסטים אחרונים

חקירה כלכלית גירושין

חקירה כלכלית גירושין

חשיבות חקירה כלכלית גירושין ישנם מצבים בהם בני הזוג מחליטים להיפרד תוך שמירה זה על זו. לצערנו, רוב המקרים אינם כאלה ולא פעם נעשות פעולות

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן