חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חקירות פרטיות

שיתוף

חקירות פרטיות מסייעות לבני זוג, לבעלי עסקים שונים ורבים אחרים לאשש את החשדות – ולהגיע אל האמת. דואגים כי השותף העסקי שלכם מסתיר כספים מהארגון? חוששת שבעלך מסתיר כספי ירושה או בעלות על נדלן? החיים הם לא סרט, כך שאל תשקלו להשתתף במרדפים אחר החשודים. בבואכם לחקור את חשדות אלו ואחרות – צרו קשר עם דעי חקירות.

חקירות פרטיות – כאשר המציאות עולה הדמיון

לעיתים רבות מתפרסמות ידיעות על סיפורים מסמרי שיער: בעל שהקים שתי משפחות במקביל או שמא שותף עסקי שהחליט יום אחד לברוח לחו"ל עם כספי החברה. בהתאם, נדמה כי המציאות עולה על כל דמיון או סרט מתח, כאשר לאורך השנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על מעשי בגידות איומים – בין בני זוג נשואים או שמא בין שותפים בארגון. בהתאם לכך, רבים מאתנו פונים למשרד חקירות בבקשה לסיוע בירור האמת.

משרדי חקירות פרטיים מנהלים סוגים שונים של חקירות סמויות. אילו סוגי חקירות קיימים? נבחן את חלקם:

  • איתור נכסים וקרקעות
  • איתור כספי ירושה
  • איתור קיומן של צוואות
  • חקירת בגידות בין בני זוג
  • חקירות טרום נישואין
  • חקירת מקרי גניבות או הונאה בארגון

בטרם תצרו קשר עם משרד המנהל חקירות פרטיות, חשוב, ראשית, לברר מספר פרטים קריטיים: האם משרד זה מחזיק ברישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים? אילו סוגי חקירות משרד זה ניהל בעבר? האם ניתן להציג את ממצאי החקירות בפני ערכאה חוקית? בהתאם לכך, תוכלו להתרשם מאמינותם של העובדים.

האמת נמצאת אי שם

תחושת הבטן שלנו לא משקרת, וכאשר נדלקת נורה אדומה – חשוב לשים אליה לב ולפעול בהתאם. השלב ההגיוני הבא כולל יצירת קשר עם משרד חקירות. כדי שנוכל להפסיק לגשש באפילה ולהוכיח שלא סתם רודפים אחרינו והדאגות שלנו מוצדקות – חוקרים פרטיים יבצעו עבודה מעמיקה של איסוף ואיתור מידע ויגיעו אלינו עם הראיות. משרד דעי חקירות, בהתאם, ילווה אתכם במקצועיות הנדרשת תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה: בין אם מדובר בחקירת אישות או שמא מעקב כלכלי – נשמח לעמוד לרשותכם.

משרד חקירות דעי הנו משרד ותיק הפעיל כבר למעלה מ-20 שנה בתחום החקירות. המשרד מבצע חקירות פרטיות ומעקבים וכן מעניק שירותים נוספים של משרד חקירות מורשה ומקצועי. המשרד פועל תחת רישיון משרד המשפטים וכשיר לנהל חקירות בכל תחום. התמחויות המשרד הן בין היתר: חקירות לפני חתונה, חקירת בגידות, חקירות כלכליות, חקירות סמויות, התקנת מצלמות נסתרות ומכשירי האזנה ועוד. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים וקביעת פגישה.

סוגי חקירות פרטיות נפוצות:

מערכות יחסים – כולם רוצים להיות זבובים על הקיר בכל מה שקשור לבני/בנות הזוג שלהם, בין אם מתוך חשד לבגידה, בין אם זה מתוך קנאה או סתם רצון לדעת שהכול בסדר. ההחלטה לשכור חוקר פרטי שיעקוב אחר בן/בת הזוג לא נובעת סתם מתוך גחמה. באילו מקרים כן נשכור? כאשר יש חשד להפרת האמון בין הצדדים ובמידה ואחד מבני הזוג מרגיש שהצד השני בוגד בו הוא ישכור חוקר פרטי לבדיקת הנושא. כאשר יש חשד שבן/בת הזוג משקרים בנושא מסוים גם כן ניתן (ואף רצוי) לחקור את הנושא.

הונאות – אם אתם עצמאיים ויש לכם עובד שאתם חושדים בו שמעלים לכם כספים או סחורה, תוכלו לשכור שירותי חקירות פרטיות של משרד חקירות מורשה שיבדוק את הנושא.

בני נוער – אם אתם חוששים שאחד הילדים שלכם מסתובב עם האנשים הלא נכונים, או שמישהו פוגע בהם פיזית או נפשית, או מכל סיבה אחרת שאתם פוחדים ממנה, אתם מוזמנים לשכור חוקר פרטי לבדיקת הנושא. החוקר הפרטי יאסוף מידע גם על האנשים שעמם הילדים שלכם מסתובבים ועל משפחותיהם כדי שתוכלו לישון רגועים יותר בלילה.

מדוע צריך חוקר פרטי מקצועי?

חקירות הן עבודה מרתקת ומעניינת אך לא נעים להיות במצב שצריך לשכור חוקר פרטי ובטח לא רוצים להיות אלה שעוקבים אחריהם. חוקר פרטי מקצועי ידע להטמיע את עצמו בשטח ולהעביר את המידע מבלי שיחשפו אותו ומבלי שהצד השני יחשוד בכלל שעוקבים אחריו וכך ניתן למנוע גם אי נעימויות רבות. כמו כן במידה ויש צורך בהוכחות ברורות לבית המשפט, תצטרכו חוקר מוסמך שעבר לימודים וסטאג' בתחום וקיבל רישיון מטעם משרד המשפטים לעסוק בתחום כדי שההוכחות יהיו כבילות בבית המשפט.

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן