חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חקירות כלכליות

שיתוף

כאשר אדם חייב כסף לאדם אחר או לבנק או למוסד כלשהו והחייב מתחמק לשלם את חובו חקירה כלכלית מעמיקה תגלה האם לחייב יש יכולת לשלם.

בימינו, חברות, מוסדות, בנקים ואנשים פרטיים פונים למשרדי חקירות על מנת לבצע חקירה כלכלית על האדם החייב.

ברוב המקרים, החייב מתחמק פיזית, מרבה להחליף כתובות מגורים על מנת להתחמק מהנושים.

אחת הפעולות הראשונות של משרד החקירות הוא איתור כתובת עדכנית של החייב על מנת לבצע מעקב אודות החייב להגיע למקור פרנסה ומקום עבודה.

בהמשך ובמהלך החקירה, החוקר הפרטי יבצע :

 • איסוף מודיעין.
 • חקירות בכיסוי של קרובי משפחה.
 • חקירות שטח
 • איתור נדל"ן.
 • איתור רכבים על שם החייב או בשימושו(ניתן לעקל רכב בשימושו הגם שהוא על שם סבתו של החייב).
 • איתור סניפי בנקים.
 • איתור פוליסות ביטוח חיים על שם החייב.
 • מעקב אחר החייב לאיתור מקורות הכנסה ומקום עבודה.

משרד חקירות הוא גוף מקצועי המוסמך לעסוק בתחום החקירות ובעל רישיון מטעם משרד המשפטים. במסגרת זו המשרד מבצע עבודות בסקטור הפרטי כמו גם בסקטור העסקי. משרד חקירות דעי מתמחה במתן שירותים לפרטיים ועסקים ומנהל שירותי חקירות ברמה הגבוהה ביותר: החל מחקירות פרטיות ועד חקירות כלכליות בכל סדר גודל. החברה פועלת מזה למעלה מ-2 עשורים בתחום ומבצעת עבודות באינספור תחומים ונושאי חקירות מגוונים. לפרטים נוספים והזמנת שירותי חקירות בנושא כלכלי או עסקי צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

חקירות כלכליות: מתי יש בהן צורך ומי זקוק להן?

שירותי חקירות בתחום תהיינה לרוב לבעלי עסקים ועצמאיים המנהלים עסקים קטנים משלהם וחושדים שמא אחד העובדים או השותפים שלהם מעלים מהם סחורה או כסף. לצערנו יש לא מעט מקרים כאלה גם בישראל ועל כן חקירה מעמיקה של הנושא תוכל לחשוף את העובד/השותף ולאפשר לכם להיות רגועים יותר בנוגע לאנשים שאתם עובדים עמם.

בנוסף, לא פעם השירותים לעסקים ניתנים למוסדות, בנקים וחברות אשראי המספקות הלוואות ושירותים פיננסיים לאנשים פרטיים. לעתים רבות אנשים לא מצליחים לעמוד בהחזרים על אף שבבדיקה הראשונית שבהקניית ההלוואה היה להם ציון מתאים וכשר לפירעון החזר. במקרים כאלה של תשלומים חוזרים מלבד נושאי הריביות המוסד שהעניק את ההלוואה ירצה לשכור חוקר פרטי שיבצע מעקב יומיומי באותה תקופה על אותו אדם כדי לוודא שהוא אכן אינו יכול לעמוד בהחזרי ההלוואה.

ביצוע איתור נכסים על ידי חוקר פרטי:

אחד הדברים שמבוצעים במקרה כזה הוא איתור כל הנכסים של אותו אדם, החל מאיתור נכסי נדל"ן, רכבים הרשומים על שמו, איתור חשבונות בנק הקשורים אליו, וכן מקורות ההכנסה של אותו אדם. לפיכך, אם אתם מייצגים גוף כזה וזקוקים למשרד חקירות מקצועי עבור חקירות כלכליות או מעוניינים להזמין את השירות באופן פרטי צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ ולבצע את העבודה עבורכם.

צור קשר עכשיו, הסר דאגה מלבך, והשאר לנו את העבודה!

חקירות כלכליות מסחריות

חקירות כלכליות מיועדות למקרים בהם כסף עומד במרכז הסכסוך: שותף שלכם בעבודה מתחמק מתשלום? מעוניינים להתקדם בתהליך הגירושין ומחפשים אחר נכסים וחובות של בן הזוג? מצבים אלו ואחרים דורשים חיפוש מדוקדק אחר חשבונות בנק נסתרים, ירושות ונכסים. כדי לספק ראיות שלא משתמעות לשתי פנים – חשוב ליצור קשר עם דעי חקירות, משרד ותיק המעסיק חוקרים פרטיים מקצועיים ודיסקרטיים.

חקירות כלכליות לאיתור המידע

לרוב, נדמה שאך ורק הקשרים בינו לבינה מעוררים סערת רגשות – לטוב ולרע. בהמשך, כאשר מתעורר חשד כי אחד מהצדדים בוגד – יש צורך לחשוף זאת ולשחרר את המוגלה. אולי זה יפתיע רבים מכם, אבל כך גם בעולם העסקים: בין אם מדובר במכר קרוב שמתחמק מהחזרת החוב או שמא מדובר בנכסים אותם אדם מחזיק בהיחבא – מצבים אלו ורבים אחרים יכולים להביא אותנו לחוסר איזון בחיינו.

לאור מצבים מורכבים אלו, השלב ההגיוני הבא הוא, לכאורה, פתיחת הליכים משפטיים. עם זאת, לפני שתתפתו לעשות זאת – חשוב, ראשית, ליצור קשר עם חברת חקירות שתאמת את החשדות ותביא לכם הוכחות חותכות. בין אם אתם נמצאים בעיצומו של הליך גירושין כואב או שמא אתם חוששים שלא תקבלו חזרה את ההלוואה שהענקתם לחברכם, עבודת איתור המידע כוללת, בין היתר, את הפעולות הבאות:

 • איתור מקורות הכנסה נוספים.
 • איתור בעלות על קרקעות או נכסים – בין אם מדובר בבתים פרטיים, בניינים וכן הלאה.
 • איתור קיומן של ירושות שהתקבלו בעבר או קיומן של ירושות עתידיות.
 • איתור חובות העומדות כנגדו של החשוד: בין אם מדובר בתיקים בהוצאה לפועל, הגבל חמור מטעם הבנק ואפילו צ'קים חוזרים.

ראוי לציין כי חקירות כלכליות אלו יש לבצע בהתאם למגבלות חוק החוקרים הפרטיים; חוק המדגיש, בין השאר, את חשיבותה של צנעת הפרט לצד שמירה מלאה על דיסקרטיות.

מחויבות לחשוף את הסודות

בצע הכסף מביא, לעיתים קרובות, לכדי חיפוש אחר מקורות נוספים של תזרים מזומנים. עם זאת, אין זה אומר שמקורות אלו הינם חוקיים או גלויים. בהתאם לכך, אם אתם מעוניינים לאתר מידע כלכלי של אחד המכרים שלכם – פנו למשרד דעי חקירות. משרד זה, בניהולו של שמעון דעי, מעסיק צוות חוקרים פרטיים המעניקים יחס אישי לכל לקוח – תוך ניהול חקירה באופן דיסקרטי ומקצועי.

חברת חקירות כלכליות

ניהול עסק הוא אחד הדברים המורכבים ביותר שיש, ניהול עסק עם שותף זו כבר משימה בלתי אפשרית. לא פעם ולא פעמיים בעלי עסקים קמים בוקר אחד רק בכדי לגלות כי השותף שלהם רימה אותם וגנב מהם כספים. הדרך היחידה להתמודד עם הונאות מצד שותפים עסקיים או עובדים שלכם היא לשכור משרד חקירות שינהל חקירות כלכליות בנוגע לעובדים ולשותפים שלכם. כך תבטיחו כי אף אחד לא ירמה אתכם, וכך העסק שלכם יתקיים עוד שנים רבות ללא חשש מהונאות – וזהו פלוס רציני ביותר. לפרטים נוספים, פנו אל דעי חקירות.

חקירה כלכלית מקיפה

אז מהי חקירה כלכלית ובמה היא שונה מחקירה רגילה? אם כן חקירות כלכליות הן חקירות בנושא כספים. אלו יכולות להיות חקירות נגד הונאה ואלו יכולות להיות חקירות בתיק גירושין כאשר אחד הצדדים מעלים נכסים מן הצד השני ומנסה להתחמק מחלוקת רכוש הוגנת. כך או כך אתם חייבים להבין כי חקירה כלכלית היא שונה לחלוטין מחקירה רגילה והיא דורשת ידע שאין לחוקרים רבים. עליכם להבין כי יש הבדל בין חקירה של תיק בגידה ובין חקירה כלכלית ואתם חייבים לבחור משרד חקירות אשר מתמחה בחקירות כלכליות ויודע כיצד לבצע את החקירה בצורה הטובה ביותר שיש.

חקירת יכולת כלכלית – דעי חקירות

אם אתם מחפשים אחר מומחים לחקירות כלכליות פנו אל דעי חקירות. מדובר על משרד החקירות מהמובילים בארץ, בעל נפח פעילות משמעותי בתחום הכלכלי. הידע של החוקרים במשרד דעי חקירות הוא רב, ולאורך השנים החוקרים סייעו לאלפי לקוחות למצוא רכוש, לגלות הונאות ולשים לב לרמאות כספית המשפיעה על העסק או על האדם הפרטי. בדעי חקירות לא ינוחו עד שימצאו את התשובה לשאלה שמעניינת אתכם וזאת הבטחה. כמו כן, צוות משרד דעי חקירות עובד עם ציוד מתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית, וזה מאפשר לו לספק את הסחורה.

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן