חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

חקירות אישות

שיתוף

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות

חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה על דיסקרטיות ונכונות להגיע לאמת. מדובר על הליך רגיש אשר יכול להיות מורכב מבחינה רגשית אך הוא משמעותי להמשך החיים של מזמין השירות.

הזמן הנכון ליצור קשר עם חוקר פרטי

חקירות אישות יתבצעו על ידי חוקר פרטי אשר הוכשר לעסוק בתחום ושמחזיק בתעודה מטעם משרד המשפטים. במקרה שעולה חשד לבגידה מומלץ לפנות לחוקר וזאת עוד לפני העימות עם בן או בת הזוג. למעשה, ההמלצה הטובה ביותר היא להימנע מהעלאת חשד בנוגע לבגידה וזאת עד שישנו תיעוד לכך.

בגידה יכולה להשפיע על המשך הזוגיות. היא יכולה להוביל להחלטה להיפרד אך יש לה גם משמעות משפטית חשובה. במידה והוחלט לאחר הבגידה להיפרד, יתכן שלצד הנבגד ישנן זכויות שונות וכשזו תוצג בבית המשפט עם עדויות של ממש, הזכויות הללו יתממשו. 

לא כדאי להתעמת ללא הוכחות לבגידה

העלאת חשדות לבגידה לפני שיש בידך מידע ממשי, עלול לפגוע בך. ניסיון לעימות עלול לפגוע במערכת היחסים ובאמון ההדדי. העימות עלול גם להוביל את הבוגד לשינוי מעשיו ויתכן שמאותו הרגע הוא יהיה זהיר יותר ואולי ימנע מפגישות עם המאהב/ת או שיבצע פעולות שיקשו על החוקר לעלות על מעשיו.

רוב הבוגדים והבוגדות לא חושבים שמישהו עוקב אחריהם והדבר יכול לגרום להם להיות פזיזים במעשיהם. למשל, הם יכולים להיפגש עם מושא האהבה החדש באותו מקום בכל פעם, בשעות קבועות ואפילו לנסוע יחדיו ולטייל במקומות ציבוריים שמרוחקים מהבית וממקום העבודה. כל אלו מהווים יתרון עבור החקירה ויכולים להיעלם במקרה של עימות מוקדם. 

חקירות אישיות עם כלים מקצועיים וחוקיים

החוקר מבצע את עבודתו בכפוף לחוק. הוא יכול לעקוב אחר הגורם שנחשד בבגידה, לבדוק היכן הוא מבלה ועם מי הוא נפגש. כל זאת בלי לפגוע בו, במרחב הפרטי וללא כל עימות. החוקר יצלם את העדויות שימצא ויספק אותם למזמין העבודה.

לאורך כל הדרך יהיה על החוקר לשמור על מקצועיות ודיסקרטיות. הקשר עם מזמין העבודה יהיה בתנאים שיקבעו מראש ובאופן המתאים למזמין. בסיום, יימסר דו"ח מפורט על הפעולות שבוצעו וכל המידע שנמצא. יש לציין כי כל חומרי החקירה יהיו תקפים בבית המשפט במקרה הצורך. 

פוסטים אחרונים

חקירות אישות

חקירות אישות

חקירות אישיות למידע מהימן על הזוגיות חקירות אישות הן חקירות בתחום הזוגיות ובאופן מדויק יותר, בגידות. כל חקירה אישית שכזו דורשת רגישות רבה, מקצועיות, שמירה

קרא עוד »
סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי נישואין

סיפורי בגידות בחיי הנישואין חוקרים פרטיים נתקלים בכל כך הרבה סיפורי בגידות בחיי הנישואין. מהבעל שהיה יוצא ל"ארוחות צהרים" בצימרים ועד לאישה שנרשמה לחוג פילאטיס

קרא עוד »
משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי

שירותי משרד חקירות פרטי אתם חושדים בבגידה מצד בן או בת הזוג? חוששים שהעובד שלכם לא פועל בתום לב? שמסתירים מכם מידע? החשדות שלכם עשויים

קרא עוד »

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן