ּ

מעקב עובד אסטרטגי

מעקבים אחר עובדים אסטרטגיים

בעולם התחרות העסקי, לא פעם עובד אסטרטגי במקום עבודה מסויים מחליט לעבור את הגדר, צור קשר והקדם תרופה. לפעמים המעבר יהיה מלווה בסיפורי כיסוי כאלו ואחרים החל ממעבר דירה דרך הצטרפות לעסק משפחתי ועוד סיפורים, בדרך כלל בראשו של המעסיק יתעורר החשד אולם אין לו הכלים ו/או הזמן לבדוק מה עושה העובד אחרי שעות העבודה או בימים שהוא נעדר מהעבודה, למשרד החקירות שמעון דעי ניסיון רב בתחום זה. פנה עכשיו ללא התחייבות מצידך .

ככל שמתקרב מועד הפרישה, לא פעם נקרא משרדנו לבדוק אלו מהלכים הוא מבצע , כגון: נפגש עם לקוחות, נפגש עם מתחרים, מוציא ממקום העבודה חומר המוגדר כסודות של מקום העבודה מעביר חומר רגיש, את כל הבדיקות הללו מבצע משרדנו :מעקבים ע"י מעקב סמוי תוך הקפדה על צילום האירועים ותיעודם, ובסופו של דבר הגשת דו"ח חקירה לך הלקוח . תמונה שווה אלף מילים.

צור עכשיו קשר עם האיש שלך במשרדנו שמעון דעי חקירות ומעקבים.

דו"ח שאיתו תוכל להשתמש בהתדיינות משפטית או אחרת וזאת על מנת שלא תצא "קרח מכאן ומכאן" גם איבדת עובד חשוב וגם הוא (העובד) עבר למתחרים עם כל האינפורמציה שצבר בתקופת עבודתו אצלך, מעקב מוקדם וידיעה מוקדמת על מהלכיו יכולה לצמצם את הנזקים להתארגן מבעוד מועד והימנע "מהבום" היכול ליווצר ובכך להימנע מאובדן רווחים. מעקב אחר עובד " חולה" במקרים רבים עובד הרוצה לשפר את תנאי העסקתו "מיתחלה" על מנת שחסרנו יורגש, או לחילופין עובד הטוען לתאונת עבודה שלא התרחשה , כאן משרד החקירות שמעון דעי המנוסה והמיומן בביצוע מעקבים נכנס לפעולה ויעזור לך להימנע מתופעות הגורמת לך המעביד לאי עמידה בזמנים, צור קשר עכשיו וכניסה מהירה של משרדינו לא יעמיד אותך בפני לקוחותיך באור "לא כל כך טוב"! שיתוף של משרדינו בעוד מועד יבטיח כי לא תאבד לקוחות שעמלת בעמל רב לאסוף, תשמור על שמך ושם העסק שלך ולא תקבל תווית של ספק לא אמין ובסופו של דבר אנו נעזור להימנע מאובדן רווחים ואף להגדלת רווחים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ