ּ

חקירות פרטיות

חקירות פרטיות מסייעות לבני זוג, לבעלי עסקים שונים ורבים אחרים לאשש את החשדות – ולהגיע אל האמת. דואגים כי השותף העסקי שלכם מסתיר כספים מהארגון? חוששת שבעלך מסתיר כספי ירושה או בעלות על נדלן? החיים הם לא סרט, כך שאל תשקלו להשתתף במרדפים אחר החשודים. בבואכם לחקור את חשדות אלו ואחרות – צרו קשר עם דעי חקירות.

 

חקירות פרטיות – כאשר המציאות עולה הדמיון

לעיתים רבות מתפרסמות ידיעות על סיפורים מסמרי שיער: בעל שהקים שתי משפחות במקביל או שמא שותף עסקי שהחליט יום אחד לברוח לחו"ל עם כספי החברה. בהתאם, נדמה כי המציאות עולה על כל דמיון או סרט מתח, כאשר לאורך השנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על מעשי בגידות איומים – בין בני זוג נשואים או שמא בין שותפים בארגון. בהתאם לכך, רבים מאתנו פונים למשרד חקירות בבקשה לסיוע בירור האמת.

משרדי חקירות פרטיים מנהלים סוגים שונים של חקירות סמויות. אילו סוגי חקירות קיימים? נבחן את חלקם:

  • איתור נכסים וקרקעות
  • איתור כספי ירושה
  • איתור קיומן של צוואות
  • חקירת בגידות בין בני זוג
  • חקירות טרום נישואין
  • חקירת מקרי גניבות או הונאה בארגון

בטרם תצרו קשר עם משרד המנהל חקירות פרטיות, חשוב, ראשית, לברר מספר פרטים קריטיים: האם משרד זה מחזיק ברישיון חוקר פרטי מטעם משרד המשפטים? אילו סוגי חקירות משרד זה ניהל בעבר? האם ניתן להציג את ממצאי החקירות בפני ערכאה חוקית? בהתאם לכך, תוכלו להתרשם מאמינותם של העובדים.

 

האמת נמצאת אי שם

תחושת הבטן שלנו לא משקרת, וכאשר נדלקת נורה אדומה – חשוב לשים אליה לב ולפעול בהתאם. השלב ההגיוני הבא כולל יצירת קשר עם משרד חקירות. כדי שנוכל להפסיק לגשש באפילה ולהוכיח שלא סתם רודפים אחרינו והדאגות שלנו מוצדקות – חוקרים פרטיים יבצעו עבודה מעמיקה של איסוף ואיתור מידע ויגיעו אלינו עם הראיות. משרד דעי חקירות, בהתאם, ילווה אתכם במקצועיות הנדרשת תוך שמירה על דיסקרטיות מלאה: בין אם מדובר בחקירת אישות או שמא מעקב כלכלי – נשמח לעמוד לרשותכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ