ּ

חקירות כלכליות

כאשר אדם חייב כסף לאדם אחר או לבנק או למוסד כלשהו והחייב מתחמק לשלם את חובו חקירה כלכלית מעמיקה תגלה האם לחייב יש יכולת לשלם.

בימינו, חברות, מוסדות, בנקים ואנשים פרטיים פונים למשרדי חקירות על מנת לבצע חקירה כלכלית על האדם החייב.

ברוב המקרים, החייב מתחמק פיזית, מרבה להחליף כתובות מגורים על מנת להתחמק מהנושים.

אחת הפעולות הראשונות של משרד החקירות הוא איתור כתובת עדכנית של החייב על מנת לבצע מעקב אודות החייב להגיע למקור פרנסה ומקום עבודה.

בהמשך ובמהלך החקירה, החוקר הפרטי יבצע :

  • איסוף מודיעין.
  • חקירות בכיסוי של קרובי משפחה.
  • חקירות שטח
  • איתור נדל"ן.
  • איתור רכבים על שם החייב או בשימושו(ניתן לעקל רכב בשימושו הגם שהוא על שם סבתו של החייב).
  • איתור סניפי בנקים.
  • איתור פוליסות ביטוח חיים על שם החייב.
  • מעקב אחר החייב לאיתור מקורות הכנסה ומקום עבודה.

חקירות כלכליות

משרד חקירות הוא גוף מקצועי המוסמך לעסוק בתחום החקירות ובעל רישיון מטעם משרד המשפטים. במסגרת זו המשרד מבצע עבודות בסקטור הפרטי כמו גם בסקטור העסקי. משרד חקירות דעי מתמחה במתן שירותים לפרטיים ועסקים ומנהל שירותי חקירות ברמה הגבוהה ביותר: החל מחקירות פרטיות ועד חקירות כלכליות בכל סדר גודל. החברה פועלת מזה למעלה מ-2 עשורים בתחום ומבצעת עבודות באינספור תחומים ונושאי חקירות מגוונים. לפרטים נוספים והזמנת שירותי חקירות בנושא כלכלי או עסקי צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

 

חקירות כלכליות: מתי יש בהן צורך ומי זקוק להן?

שירותי חקירות בתחום תהיינה לרוב לבעלי עסקים ועצמאיים המנהלים עסקים קטנים משלהם וחושדים שמא אחד העובדים או השותפים שלהם מעלים מהם סחורה או כסף. לצערנו יש לא מעט מקרים כאלה גם בישראל ועל כן חקירה מעמיקה של הנושא תוכל לחשוף את העובד/השותף ולאפשר לכם להיות רגועים יותר בנוגע לאנשים שאתם עובדים עמם.

בנוסף, לא פעם השירותים לעסקים ניתנים למוסדות, בנקים וחברות אשראי המספקות הלוואות ושירותים פיננסיים לאנשים פרטיים. לעתים רבות אנשים לא מצליחים לעמוד בהחזרים על אף שבבדיקה הראשונית שבהקניית ההלוואה היה להם ציון מתאים וכשר לפירעון החזר. במקרים כאלה של תשלומים חוזרים מלבד נושאי הריביות המוסד שהעניק את ההלוואה ירצה לשכור חוקר פרטי שיבצע מעקב יומיומי באותה תקופה על אותו אדם כדי לוודא שהוא אכן אינו יכול לעמוד בהחזרי ההלוואה.

 

ביצוע איתור נכסים על ידי חוקר פרטי:

אחד הדברים שמבוצעים במקרה כזה הוא איתור כל הנכסים של אותו אדם, החל מאיתור נכסי נדל"ן, רכבים הרשומים על שמו, איתור חשבונות בנק הקשורים אליו, וכן מקורות ההכנסה של אותו אדם. לפיכך, אם אתם מייצגים גוף כזה וזקוקים למשרד חקירות מקצועי עבור חקירות כלכליות או מעוניינים להזמין את השירות באופן פרטי צרו עמנו קשר ונשמח לייעץ ולבצע את העבודה עבורכם.

צור קשר עכשיו, הסר דאגה מלבך, והשאר לנו את העבודה!

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ