ּ

חוקר פרטי בגידות

חוקר פרטי בגידות מסייע לרבים מאתנו להגיע אל האמת – ולהוכיח כי החשדות שלנו כלפי בן הזוג נכונות. בן הזוג חוזר מאוחר הביתה? אשתך מגלה בך פחות ופחות עניין? סימנים אלו, לרוב, מצביעים על בגידה. כדי להוכיח כי חשדות אלו מוצדקים – יש לפנות אל דעי חקירות.

 

מתי לפנות אל חוקר פרטי בגידות

כאשר אנו עומדים מתחת לחופה עם אהוב ליבנו – אנו נודרים לאהוב אותו לנצח נצחים. עם זאת, כאשר אחר מבני הזוג מביט הצידה ומחפש אחר ריגושים חדשים – פעולה זו גורמת לתחושת בגידה באמון ובנדרים אליהם התחייבתם. ישנן סיבות רבות המביאות בני זוג לסטות מהמחויבות שלהם כלפי אהובם – ולהביט הצידה. במרבית המקרים אף עולים סימנים לכך שבן או בת הזוג בוגדים – גם אם הבגידה עצמה מוסווית, לכאורה, היטב. סימני בגידה אלו כוללים, בין היתר, ירידה בסבלנות מצד אחד מבני הזוג, לצד היעדרויות רבות או כל שינוי בהתנהלות השגרתית והמוכרת.

בשל נורות אדומות אלו, חשוב להשיג מידע מפליל שיוכיח את קיומה של הבגידה. אכן, רבים מאתנו יתחילו באופן מידי בהליכי גירושין בשל הפגיעה באגו ובשלמות המשפחה. עם זאת, חשוב לא למהר בהליך זה – ולפנות, ראשית, לחוקר פרטי. כחלק מעבודתו המורכבת, החוקר הפרטי יאתר עבורכם ראיות חותכות שיציגו – לכאן או לכאן – האם בן או בת הזוג אכן בוגדים בכם. בהתאם לכך, כאשר מתגלה מעשה הבגידה – תוכלו להתחיל בהליכי הגירושין, כאשר בית המשפט יהיה לטובתכם, שכן ראיות אלו הן קבילות.

 

לנהל חקירה במקצועיות

אין ערובה לחיי נישואים שמחים ונצחיים – הרי העולם בו אנו חיים מלא פיתויים לאן שלא נביט. בהתאם לכך, כאשר עולה החשד שבן הזוג שלך בוגד – יש ליצור קשר בהקדם עם המשרד דעי חקירות. צוות החוקרים הפרטיים העובד במשרד זה מטפל בכל פניה וחקירה במלוא הרגישות תוך ביצוע פעולות איתור רחבות ומתקדמות – עד לאיסוף הראיות החותכות.

חוקר פרטי בגידות

מעוניינים בשירותיו של חוקר פרטי בגידות? מקרים של בגידות הם מהמקרים הנפוצים ביותר בעולם (ולא רק בישראל) עמם נאלצים להתמודד בני זוג. בין אם התרחקתם רגשית אחד מהשנייה לאורך השנים, חוויתם משבר באמון או שמא הפסקתם לאהוב – ישנן סיבות רבות היכולות להוביל לכדי בגידה. עם זאת, אין הצדקה לתחושת המעילה והבגידה שאנו חווים. במקרים אלו יש לפנות אל דעי חקירות, משרד מקצועי ומנוסה שיבצע את העבודה בחשאיות ובדיסקרטיות מוחלטת.

 

חוקר פרטי בגידות: מתי אנו עשויים לחשוד שבן/בת הזוג בוגדים בנו?

  • כאשר בן/בת הזוג חוזרים מאוחר בלילה בלי סיבה.
  • כאשר אלה נעלמים לטווח זמן לא הגיוני מפעם לפעם.
  • כאשר אתם מרגישים זאת בשיחות אתם.
  • כאשר כבר לא אכפת להם מהזוגיות אתכם.
  • כאשר הם אומרים פעם אחר פעם שהם מרגישים חנוקים אתכם.
  • כאשר ראיתם אותם עם מישהו זר שאתם לא יודעים מי הוא.
  • כאשר אתם בתהליך גירושין ורוצים לוודא שהצד השני לא מנהל רומן מהצד.
  • כאשר אתם מרגישים שאדם אחר פוגע בזוגיות שלכם.

 

מה קורה במקרה של חקירה משפטית במהלך גירושין?

הליך גירושין הוא הליך לא נעים לרוב ואף אדם הגיוני לא רוצה לקחת בו חלק. עם זאת, כאשר הזוגיות עולה על שרטון וכבר אין מוצא כדי לאחות את הקרעים – אז בני הזוג נגררים לבית המשפט כדי לדון בענייני גירושין. אלה יכולים להיפתר במהירות יחסית גם ללא הליכים משפטיים מסובכים אולם בני זוג הרוצים ל"נקום" אחד בשנייה או להוציא יותר מהצד השני מהליך הגירושין ירצו לנהל משפט על פי מה מגיע למי ולמה. במקרה כזה סביר להניח שלפחות אחד הצדדים ירצה לשכור חוקר פרטי בגידות על מנת לאסוף נתונים על הצד השני ואולי להשיג הוכחות קבילות בבית המשפט על מנת להפיל את הצד השני או להוציא ממנו יותר.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ