חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

דעי חקירות הינו משרד לחקירות פרטיות ומעקבים. בעל רישיון מטעם משרד המשפטים לניהול משרד חקירות, חבר בלשכת החוקרים הפרטיים בישראל.

שמעון דעי בעלי המשרד הינו חוקר ותיק ומיומן, עוסק בתחום החקירות והמעקבים מזה כ-20 שנים. בשנים אלו, עסק בחקירות שונות ומגוונות ובניהן חקירות מיוחדות ומעקבים במגזר בפרטי והן במגזר העסקי .

שמעון דעי התמקצע במיוחד בתחום המעקבים ורשם הצלחות רבות ללקוחותיו הרבים והמגוונים. שמעון דעי מומחה במתן ייעוץ ופתרונות למקרים מורכבים.

המשרד פועל תחת נהלים קפדניים של אתיקה מקצועית ובתוך כך גם אנושיות מרבית , כל פניה למשרד מטופלת באופן אישי ודיסקרטי ביותר. לקוחות המשרד נהנים מניסיון רב ומגוון תוך שימוש בפתרונות יצירתיים, טכנולוגיות חדישות ושיטות עבודה מיוחדות במינן. כל לקוח מקבל פתרון ייחודי בתפירה אישית כך שבסופו של יום התוצאה מושגת בדרך האפקטיבית ביותר.

משרדינו שומר על קשר רציף עם הלקוחות – מעודכנים כל העת בהתפתחויות החקירה / המעקב. במשרד מעוסקים צוותי חקירה שנבחרו באופן קפדני, תוך דגש על הפן האנושי והמקצועי. משרדינו מעסיק אך ורק חוקרים המורשים לעסוק בחקירות, בעלי ניסיון רב בתחומי החקירה השונים.

כמו כן, במשרד קיים צוות מיומן המטפל בלקוחות דוברי רוסית. המשרד צבר ניסיון רב בשירות לקוחות דוברי רוסית, מהארץ ומחו"ל.

בתום כל חקירה/מעקב, מקבל הלקוח את כל האינפורמציה והראיות שהושגו, הן בצורת דו"ח כתוב שיכול לשמש כמסמך משפטי והן בצורת מדיה דיגיטלית לרבות תמונות סטילס, סרט וידאו והקלטות שמע.

שיחה עם נציג

דילוג לתוכן