ּ

משרד חקירות

משרד חקירות נותן מענה לאלו מאתנו המעוניינים לחשוף סודות – ולאמת את החשדות שלנו. בין אם מדובר בביצוע גניבות ממעסיק, חקירת בגידה בין בני זוג או אפילו חקירות בינלאומיות – נדמה שהמצפן המוסרי של רבים מאתנו פונה לכיוונים הלא נכונים. חושדים בשותף שלכם במשרד? מקבלים שיחות טלפון מוזרות בשעות הלילה המאוחרות? בזכות שירותיו של משרד דעי חקירות – לא תישארו זמן רב בחשיכה.

תחום אחריותו של משרד חקירות

המאה ה-21 הביאה עמה קוד התנהגות מורכב הנוטה הצידה מדרך הישר. עם זאת, במקרים בהם אנו מרגישים מרומים או נבגדים – נשכור את שירותיו של משרד חקירות. באילו מקרים צוות משרד זה יסייע לכם? נבדוק את חלקם כעת:

  1. חקירת אישות – אחת המעילות הנפוצות ביותר באמון מתקיימות בין בני זוג. חושדים שמא בן הזוג פונה לשדות ירוקים יותר? כאשר האנטנה שלכם פעילה יותר מהרגיל, אל תבטלו זאת כתחושת בטן בלבד: ברוב המקרים, תחושה זו מתבררת כנכונה. כדי להוכיח שבן הזוג אכן בוגד בכם – משרד חקירות יאתר כל פעילות סמויה ושקרית. הוכחות אלו יסייעו לכם בהמשך כאשר תתחילו בהליכי גירושין – ואף יזרזו את סיומם.
  2. חקירות כלכליות – מעוניינים לאתר נכס בו מחזיק אחד מעובדי הארגון בניגוד לחוק? חקירות כלכליות מתבצעות, במקרים רבים, לצורך חשיפת מידע קריטי שיש ביכולתו להעניק תמונה ברורה על אופיו והתנהלותו של אדם – תוך כדי הליכי פרידה או בטרם יצירת שותפות עסקית.
  3. גניבה ממעסיק – בבואכם להעסיק עובד חדש, השאיפה היא שעובד זה ישרת את מטרות החברה ויביע נאמנות לארגון. עם זאת, זהו לא תמיד המקרה, כאשר במקרים רבים עובדים בדרגים שונים – בין אם הם זוטרים או בכירים – מבצעים גניבות מהארגון בו הם עובדים. משרד חקירות יחשוף את האמת תוך הפעלת שיטות עבודה שונות כדוגמת התקנת מצלמות סמויות.

להציף את הסודות מעל פני השטח

כאשר אנו חשים מרומים – נבקש לחשוף את הסודות. לצורך ביצוע חשיפה זו באופן דיסקרטי, בין אם היא נוגעת לבגידתם של בני זוג או גניבות בארגון, יש להסתייע במשרד חקירות מקצועי ומיומן. המשרד דעי חקירות, בניהולו של שמעון דעי, מחזיק בניסיון של מעל 20 שנה ומשתמש בטכנולוגיות מתקדמות לצורך ביצוע עבודות החקירה – והכל כמובן בהתאם למגבלות החוק.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ