ּ

משרד חקירות פרטי

משרד חקירות פרטי יסייע לנו להגיע אל האמת – ולהבין האם איש סודנו מועל באמוננו. למה הכוונה? בין אם מדובר בשותף שלכם בעסק אשר גונב כספים ובין אם מדובר בהתעללות בהורה על ידי הצוות הסיעודי בבית אבות – מקרים אלו ואחרים דורשים בירור דחוף ומקצועי. כדי לחשוף את האמת במלואה – צרו קשר עם משרד דעי חקירות.

מידע חשוב על משרד חקירות פרטי

מדי יום אנו שומעים על מעשי פשיעה איומים – ומשלים את עצמנו שלעולם לא נחווה מעשים אלו על בשרנו. עם זאת, אלו המחזיקים בעין אחת פקוחה באופן תמידי – גם בשנתם, ערים לעובדה שבגידה באמון מתרחשת סביבנו כל הזמן. במידה ואתם חושדים שאיש סודכם בגד בכם – חשוב לפנות למשרד חקירות פרטי במקום להתמודד לבד עם מציאות מורכבת זו.

בבואכם לפנות למשרד חקירות פרטי, חשוב להבין באילו מקרים הוא יעזור לכם. סוגי החקירות שמשרדים אלו יבצעו כוללים, בין השאר, חקירות סיעודיות כאשר מתעורר חשד להתעללות בבית אבות, איתורו של אדם שנעלם לפתע, חקירות כלכליות ואף חקירת אישות – המוכרת גם בתור חקירת בגידות.

בעת ביצוע עבודות החקירה הללו, על צוות החוקרים לפעול על פי כללי אתיקה מקצועית. כלומר, על כל חוקר פרטי, כאשר הוא מבצע עבודות מעקב ובירור שונות, להקפיד על מספר דגשים חשובים: ראשית, אין הוא רשאי להתחזות לשוטר או לכל גורם רשמי אחר מטעם מדינת ישראל. עם זאת, יש באפשרותו של החוקר לקחת על עצמו זהות בדויה לצורך השלמת המשימה.

דגש נוסף המתייחס לקוד האתי של החוקר הפרטי מתייחס לביצוע דבר עבירה. במילים אחרות, על החוקר הפרטי לא לבצע פעולות המנוגדות לחוק, כדוגמת האזנות סתר; פעולה הכוללת הקלטה או הקשבה לשיחה של אחרים ללא הסכמתם של דוברי השיחה. ההשלכות של האזנת הסתר הן חמורות למדי וכוללות מאסר בן חמש שנים בכלא.

לחבר את הפאזל

המציאות עולה על הדמיון – ומביאה סיפורים רבים של בגידה ומעילה באמון. אם גם אתם חושדים באחד המכרים שלכם, צרו קשר עם משרד דעי חקירות: אנו מציעים ניסיון של למעלה מ-20 שנה, כמו גם ליווי דיסקרטי ואמין אל עבר האמת.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ