ּ

מעקב אישות

מעקב אישות

במעקבי אישות, אנו כוללים את כל המעקבים הנוגעים ליחסים שבינו לבינה הן בין זוגות נשואים והן בין זוגות שאינם נשואים וכאלו העומדים להתחתן, וכמובן במקרים רבים של זוגות שכבר התגרשו .

צור קשר ומשרד החקירות שמעון דעי יהיה לצידך,דיסקרטיות מעל הכל!

מקובלת האמרה "שאם את /אתה חושד או חושדת אז כנראה שאתם צודקים". במשרד שלנו אנחנו לא כל כך נמהרים, אנחנו נבדוק עבורכם את העובדות האמיתיות של מהות הקשר בין "הצלע" השלישית לבין בן או בת זוגכם/זוגתכם, יתכן כי הצלע השלישית הינה רק אוזן קשבת וכמובן שיתכן גם אחרת.

במשרד שלנו, נצבר ניסיון רב שנים בתחום מעקבי האישות, אנו מודעים לרגישות הצדדים הנוגעים בדבר לפחדיהם להתלבטויות המלוות החלטה להתחיל לבדוק את בן או בת הזוג. מטעם משרדנו חוקר אחד בלבד יהיה המתאם / איש הקשר שלך, בינך הלקוח/ה לבין פעולות המשרד, הנעשות במטרה לאשש או להפריך את החשדות שלשמם פנית/ה אלינו מתוך אמון כי נספק לך את האינפורמציה האמיתית והמדויקת ביותר, זה הזמן לדבר איתנו צור קשר ,דיסקרטיות מובטחת במקרים רבים בני זוג העומדים למסד ו/או לשדרג את מידת (מעבר למגורים משותפים , צירף בן הזוג או בת הזוג לעסק משפחתי קיים ועוד) הקשר בניהם מבקשים לבדוק את מניעיו של בן /בת הזוג, משרד החקירות "שמעון דעי" יבצע זאת בעבודה סמויה מבלי "לקלקל" דבר ומבלי להעלות חשדות כל שהם אצל בן או בת הזוג.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ