ּ

חקירות כלכליות בצפון

חקירות כלכליות מיועדות למקרים בהם כסף עומד במרכז הסכסוך: שותף שלכם בעבודה מתחמק מתשלום? מעוניינים להתקדם בתהליך הגירושין ומחפשים אחר נכסים וחובות של בן הזוג? מצבים אלו ואחרים דורשים חיפוש מדוקדק אחר חשבונות בנק נסתרים, ירושות ונכסים. כדי לספק ראיות שלא משתמעות לשתי פנים – חשוב ליצור קשר עם דעי חקירות, משרד ותיק המעסיק חוקרים פרטיים מקצועיים ודיסקרטיים.

חקירות כלכליות: תהליך איתור המידע

לרוב, נדמה שאך ורק הקשרים בינו לבינה מעוררים סערת רגשות – לטוב ולרע. בהמשך, כאשר מתעורר חשד כי אחד מהצדדים בוגד – יש צורך לחשוף זאת ולשחרר את המוגלה. אולי זה יפתיע רבים מכם, אבל כך גם בעולם העסקים: בין אם מדובר במכר קרוב שמתחמק מהחזרת החוב או שמא מדובר בנכסים אותם אדם מחזיק בהיחבא – מצבים אלו ורבים אחרים יכולים להביא אותנו לחוסר איזון בחיינו.

לאור מצבים מורכבים אלו, השלב ההגיוני הבא הוא, לכאורה, פתיחת הליכים משפטיים. עם זאת, לפני שתתפתו לעשות זאת – חשוב, ראשית, ליצור קשר עם חברת חקירות שתאמת את החשדות ותביא לכם הוכחות חותכות. בין אם אתם נמצאים בעיצומו של הליך גירושין כואב או שמא אתם חוששים שלא תקבלו חזרה את ההלוואה שהענקתם לחברכם, עבודת איתור המידע כוללת, בין היתר, את הפעולות הבאות:

  • איתור מקורות הכנסה נוספים.
  • איתור בעלות על קרקעות או נכסים – בין אם מדובר בבתים פרטיים, בניינים וכן הלאה.
  • איתור קיומן של ירושות שהתקבלו בעבר או קיומן של ירושות עתידיות.
  • איתור חובות העומדות כנגדו של החשוד: בין אם מדובר בתיקים בהוצאה לפועל, הגבל חמור מטעם הבנק ואפילו צ'קים חוזרים.

ראוי לציין כי חקירות כלכליות אלו יש לבצע בהתאם למגבלות חוק החוקרים הפרטיים; חוק המדגיש, בין השאר, את חשיבותה של צנעת הפרט לצד שמירה מלאה על דיסקרטיות.

מחויבות לחשוף את הסודות

בצע הכסף מביא, לעיתים קרובות, לכדי חיפוש אחר מקורות נוספים של תזרים מזומנים. עם זאת, אין זה אומר שמקורות אלו הינם חוקיים או גלויים. בהתאם לכך, אם אתם מעוניינים לאתר מידע כלכלי של אחד המכרים שלכם – פנו למשרד דעי חקירות. משרד זה, בניהולו של שמעון דעי, מעסיק צוות חוקרים פרטיים המעניקים יחס אישי לכל לקוח – תוך ניהול חקירה באופן דיסקרטי ומקצועי.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ